poniedziałek, 19 października 2015

Informacja! :D

Hej łobuzy! Wybaczcie, że rozdziału jeszcze nie ma xD Dopiero zaczynam pisać! Nie chce się tłumaczyć bo zawsze uważałam, że osoby, które tak robią po prostu mają lenia.
  W moim przypadku to nie prawda! :D Piszę do was z Niemiec z jednej z najlepszych wycieczek, którą zorganizowała młodzież z mojej miejscowości! I w ten sposób przez ostatnie dwa tygodnie nie miałam wolnego weekendu a za tydzień kolejny pełen wrażeń! Ale tym razem postaram się napisać rozdział wcześniej xD na kolejny czekajcie do poniedziałku, następny będzie dokładnie za tydzień ;)

6 komentarzy:

 1. Czekam, czekam i czekam, a ciebie wciąż nie ma. Co się dzieje? Wracaj szybko :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj,
  Jeśli chcesz szczerą recenzję swojego bloga, zgłoś się do nas
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/p/zamow.html?showComment=1430463983712
  Prowadzimy także nabór. Może właśnie czekamy na ciebie? :) http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/
  Pozdrawiamy, załoga recenzowisko

  OdpowiedzUsuń
 3. Ty luju! A akurat sie wciagnelam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super wpisy, zapraszam do siebie, tyle ze ja prowadze wypas owiec, zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem ciekawa jak będzie wyglądała motoryzacja za 30-40 lat. Już przed 2000 rokiem snuło się teorie na temat bezobsługowych aut, przemeszczających się z punktu A do punktu B bez udziału kierowcy :-) Miało się to nijak do rzeczywistosci. Dzisiaj oprócz designu producenty prześcigają się w coraz mniejszym "teoretycznym" spalaniu auta, oraz w maksymalizacji różnych niepotrzebnych systemów przez które nierzadko trzeba odwiedzać autoryzowane serwisy. Według mnie motoryzacja podąża trochę nie tą drogą którą naprawdę powinna... Wyniki spalania często fałszowane itp. :-(

  OdpowiedzUsuń

Nessa Daere